Naujienos

„Lietuvos draudimas“ pasiūlė apdrausti vairuotojus ir keleivius

2016-04-24, www.ld.lt

Eismo įvykiuose Lietuvoje kasmet nukenčia arba žūva 2500 šalies gyventojų, tačiau keturi iš penkių vairuotojų nėra apsidraudę – neturi asmens ar sveikatos draudimo, rodo šalies draudimo rinkos lyderio „Lietuvos draudimas“ duomenys. Daugiau nei pusė sužeistųjų eismo įvykiuose buvo keleiviai.

„Net 70 proc. mūsų klientų mano, kad ir vairuotojo, ir keleivių draudimas yra reikalingas. Tačiau daugelis jų nėra apsidraudę asmens ar sveikatos, todėl matome nišą, kur savo klientams galėtume suteikti pridėtinę vertę – draudžiantiems vairuotojo civilinę atsakomybę kartu itin palankiomis sąlygomis apdrausti ne tik vairuotoją, bet ir keleivius. Juk automobiliu su keleiviais nuolat vyksta 44 proc. vairuotojų“, – sako „Lietuvos draudimo“ Žalų departamento direktorius Artūras Juodeikis.

Read more...

GERIAUSIOSE VAIRAVIMO MOKYKLOSE VYKS PYKČIO KELIUOSE VALDYMO PAMOKOS

2014-03-03, www.ld.lt

Trijų geriausių vairavimo mokyklų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje mokiniai praplės savo žinias apie pykčio valdymą kelyje. Jiems bus surengtos pirmosios Lietuvoje pykčio valdymo pamokos, kurių metų pradedantieji vairuotojai sužinos, kaip reaguoti į agresyvius vairuotojus, valdyti emocijas, išvengti pyktį sukeliančių situacijų. Šias psichologės vedamas pamokas inicijavo didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, įgyvendinanti socialinę kampaniją, nukreiptą prieš pyktį keliuose „Nulis pykčio“. 

Read more...

Baltijos šalių tyrimas: artėjant pensijai sveikatos saugumo mažėja

2013 09 05, www.pzu.lt

Priartėjus pensijai, Baltijos šalių gyventojai jaučiais vis mažiau saugūs dėl savo sveikatos. Latvijoje dėl sveikatos sakosi esą saugūs tik 20 proc. šeštąją dešimtį perkopusių žmonių, Lietuvoje - mažiau nei pusė gyventojų (47 proc.). Estijoje senjorai jaučiasi saugiausiai - 51 proc. estų, vyresnių nei 60 metų, yra ramūs dėl savo sveikatos..

Read more...

Šią vasarą žaibai sukėlė rekordinius nuostolius

2013 09 04, www.ergo.lt

Šią vasarą žaibai sukėlė dvigubai daugiau nuostolių nei pernai. Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje statistika atspindi, kad nors perkūnijų metu klientų, praradusių turtą, skaičius mažėjo, vertinant išmokų sumas, šią vasarą žaibai sukėlė rekordinius nuostolius.

Read more...

Per artimiausius 5 metus mašiną ketina pirkti tik trečdalis vairuotojų

2013 08 26, www.pzu.lt

Mašinų pardavėjams neverta puoselėti spartesnio rinkos atsigavimo – tik 36 proc. Lietuvos vairuotojų ketina atsinaujinti savo mašiną per artimiausius 5 metus. Tai patvirtino „PZU Lietuva“ užsakymu „Spinter tyrimų“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. 

Read more...

Daugėja gaisrų dėl netvarkingos elektros instaliacijos

2013 06 21, www.ergo.lt

Priešgaisrinę signalizaciją Lietuvos didžiuosiuose miestuose yra įsirengę tik 9 proc. gyventojų. Tai atskleidė draudimo bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje užsakymu atlikta gyventojų apklausa. Draudimo ekspertai atkreipia dėmesį, jog pastaruoju metu ženkliai išaugo gaisrų dėl netvarkingos elektros instaliacijos skaičius.

Read more...

57 proc. vairuotojų įsitikinę, jog eismo saugumą galima padidinti ne baudomis, o ugdant vairuotojų kultūrą

2013 06 17, www.ld.lt

Nepriklausomai nuo amžiaus ar vairavimo patirties, daugiau nei pusė šalies vairuotojų yra įsitikinę, jog labiausiai eismo saugumą padidintų vairavimo kultūros kėlimas, o ne griežtesnės baudos už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus ar daugiau patruliuojančių pareigūnų. Tokius duomenis gavo didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, internete apklaususi beveik 10 tūkstančių respondentų.

Read more...

„Lietuvos draudimo“ apklausa: vagystės atveju gyventojai labiausiai gailėtų prarastų pinigų, kompiuterio ir televizoriaus

2013 06 13, www.ld.lt

Vagystės iš būsto atveju dauguma šalies gyventojų gailėtų kiekvieno iš jų pavogto daikto, o ypač – pinigų, kompiuterio ir televizoriaus. Mažiausiai žmonės išgyventų dėl prarastų šeimos relikvijų ir asmeninių daiktų, taip pat savo augintinių, parodė šalies draudimo rinkos lyderio „Lietuvos draudimo“ užsakymu atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausta daugiau nei 1000 respondentų visoje Lietuvoje.

Read more...

Audrų ir škvalų nuostoliai gyventojams šiemet – dvigubai didesni nei pernai

2013 06 07, www.ld.lt

„Lietuvos draudimas“ ekspertai suskaičiavo, kad šių metų gegužės mėnesio nuostoliai gyventojų turtui dėl audrų ir škvalų yra beveik 2 kartus (85 proc.) didesni nei pernai gegužę. Itin karšti, pietinių šalių klimatą primenantys, su perkūnijomis ir smarkiomis liūtimis orai Lietuvoje tvyro nuo pat gegužės mėnesio pradžios.

Read more...

Turto apsaugos ypatumai: gyventojai signalizacijas įsirengia, tačiau jos kodų niekada nekeičia

2013-05-22, www.ergo.lt

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose net 5 iš 10 gyventojų yra įsirengę signalizacijas. Tiesa, siekiant, kad jos būtų efektyvios, rekomenduojama periodiškai keisti kodus, tuo tarpu net 78 proc. gyventojų niekada nėra to darę nuo pat jos įrengimo. Tokius faktus atskleidė Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje užsakymu atlikta apklausa. Draudimo ekspertai atkreipia dėmesį, jog šiemet ženkliai išaugo vagysčių metu patiriama gyventojų žala.

Read more...

Draudikai: dėl stipraus snygio išaugo avarijų skaičius

2013-01-11, www.ergo.lt

Vakar beveik visoje Lietuvoje prasidėjęs snygis grąžino sumaištį keliuose. Dėl patirtų avarijų daug skambučių iš klientų sulaukiantys draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ atstovai prognozuoja, jog dėl sudėtingų eismo sąlygų kilusioms žaloms padengti reikės 300 tūkst. litų. Dieną numatomas smarkus snygis, eismo sąlygos išliks sudėtingos, todėl draudimo ekspertai primena, kaip saugiai elgtis kelyje.

Daugiau...

2012-aisiais verslas labiausiai nukentėjo nuo gaisrų

2013 01 08, www.pzu.lt

Verslininkai iš draudikų pirmiausiai tikisi greitos reakcijos, įvykus draudžiamajam įvykiui. Šią draudimo bendrovių savybę labiausiai vertina tiek smulkusis verslas, tiek stambesnio verslo atstovai.
Be to, smulkusis verslas ne ką mažiau tikisi greito pinigų išmokėjimo už patirtus nuostolius - 36 proc. smulkiųjų verslininkų įvardijo greitai atgaunamus pinigus kaip svarbiausią draudiko veiksmą. Stambesniam verslui pinigų išmokėjimo tempai buvo mažiau svarbūs.

Daugiau...

Draudikai sulaukė pageidavimų apsidrausti nuo pasaulio pabaigos

2012-12-20, www.ld.lt

Dar šių metų spalio mėnesį Rygoje surengto kompiuterių žaidimų čempionato organizatoriai kreipėsi į pasaulinės draudimo grupės RSA, kuriai priklauso ir „Lietuvos draudimas“, atstovus – kompaniją BALTA, prašydami apdrausti renginį ir jo dalyvius. Čempionato rengėjai norėjo apsidrausti nuo trijų „pasaulio pabaigos“ atvejų – rašytojo H. P. Lavkrafto aprašytos mistinės būtybės Ktulo pabudimo sukelto potvynio Baltijos jūroje, galimo festivalio dalyvių pagrobimo į ateivių laivą bei antimagnetinės audros, kuri sutrikdytų erdvės ir laiko vientisumą bei įsiurbtų festivalio svečius į paralelinius pasaulius. Deja, draudimo kompanija negalėjo suteikti pageidaujamų paslaugų šiems klientams.

Daugiau...

„Lietuvos draudimas“: pasnigus ir paspaudus šalčiui ugnis ryja gyventojų būstus

2012-12-18, www.ld.lt

Per tris žiemiškas dienas – trys itin dideli gaisrai, kuriuose sudegė visas gyventojų turtas ir keliolika mažesnių ugnies nelaimių. Bendras nuostolis – daugiau nei milijonas litų. Tokią žiemiškos savaitės statistiką skaičiuoja šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis „Lietuvos draudimas“.

Daugiau...

„Lietuvos draudimas“: pasnigus ir paspaudus šalčiui ugnis ryja gyventojų būstus (2)

2012-12-18, www.ld.lt

Per tris žiemiškas dienas – trys itin dideli gaisrai, kuriuose sudegė visas gyventojų turtas ir keliolika mažesnių ugnies nelaimių. Bendras nuostolis – daugiau nei milijonas litų. Tokią žiemiškos savaitės statistiką skaičiuoja šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis „Lietuvos draudimas“.

Daugiau...

Šiemet žvėrys sukelia dvigubai daugiau avarijų

2012 12 14, www.pzu.lt

„PZU Lietuva“ ekspertai šių metų rudenį ir žiemą fiksuoja daugiau įvykių, kuriuose avarijas sukelia ar automobilius apgadina gyvūnai. Vien šių metų rudenį išmokos už susidūrimus su gyvūnu šoktelėjo 55 proc., o kita gyvūnų padaryta žala padidėjo 2 kartus. Net ir žiemą, kai gyvūnų migracija nėra tokia intensyvi, draudikai bemaž kasdien gauna pranešimų, kuomet eismo avarijų kaltininkai būna žvėrys.

Daugiau...

Trumpėjant dienoms vairuotojai kenčia nuo vagių ir vandalų

2012 12 05, www.pzu.lt

„PZU Lietuva“ duomenimis, šių metų rudenį vairuotojai patyrė pusantro karto daugiau įvykių, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tai liudija bendrovės turima kasko draudimo statistika. Didžiausius nuostolius automobilių savininkams atnešė mašinų vagystės ir bandymai pavogti, padegimai ir avarijos keliuose. „PZU Lietuva“ išmokų skaičius šių metų rudenį paaugo 53 proc., palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

Daugiau...

Emigrantai artimųjų automobilius internetu draudžia Lietuvoje

2012 11 23, www.pzu.lt

Mašinų pardavėjams neverta puoselėti spartesnio rinkos atsigavimo – tik 36 proc. Lietuvos vairuotojų ketina atsinaujinti savo mašiną per artimiausius 5 metus. Tai patvirtino „PZU Lietuva“ užsakymu „Spinter tyrimų“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

Daugiau...