1. Įvadas

Mūsų svetainėje http://financeproperty.eu (toliau: „svetainė“) naudojami slapukai ir kitos susijusios technologijos (patogumui visos technologijos vadinamos slapukais). Slapukus taip pat talpina trečiosios šalys, kurias mes įtraukėme. Žemiau esančiame dokumente mes informuojame jus apie slapukų naudojimą mūsų svetainėje.

2. Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis paprastas failas, kuris siunčiamas kartu su šios svetainės puslapiais ir kurį jūsų naršyklė saugo jūsų kompiuterio ar kito įrenginio standžiajame diske. Jame saugoma informacija gali būti grąžinta mūsų serveriams arba atitinkamų trečiųjų šalių serveriams per kitą apsilankymą.
3. Kas yra scenarijai?

Scenarijus yra programos kodo dalis, naudojama norint, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai ir interaktyviai. Šis kodas vykdomas mūsų serveryje arba jūsų įrenginyje.
4. Kas yra žiniatinklio švyturys?

Žiniatinklio švyturys (arba taškų žyma) yra nedidelis, nematomas teksto ar paveikslėlio fragmentas svetainėje, naudojamas svetainės srautui stebėti. Norėdami tai padaryti, įvairūs duomenys apie jus saugomi naudojant interneto švyturius.
5. Slapukai

5.1 Techniniai ar funkciniai slapukai

Kai kurie slapukai užtikrina, kad tam tikros svetainės dalys veikia tinkamai ir kad jūsų vartotojo nuostatos išlieka žinomos. Pateikdami funkcinius slapukus, jums bus lengviau apsilankyti mūsų svetainėje. Tokiu būdu jums nereikia pakartotinai įvesti tos pačios informacijos, kai lankotės mūsų svetainėje, ir, pavyzdžiui, prekės lieka jūsų pirkinių krepšelyje, kol sumokėsite. Šiuos slapukus galime įdėti be jūsų sutikimo.

5.2 Statistikos slapukai

Mes naudojame statistikos slapukus, kad optimizuotume svetainės patirtį mūsų vartotojams. Su šiais statistikos slapukais gauname įžvalgų apie mūsų svetainės naudojimą. Prašome jūsų leidimo talpinti statistikos slapukus.

5.3 Rinkodaros / stebėjimo slapukai

Rinkodaros / stebėjimo slapukai yra slapukai ar bet kokia kita vietinio saugojimo forma, naudojama kuriant vartotojų profilius, kad būtų rodoma reklama, arba norint sekti vartotoją šioje svetainėje ar keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.
6. Įdėti slapukai
Elementorius

Statistika (anoniminė)
WPML

Funkcionalus
„WordPress“

Funkcionalus
Įvairūs

Tikslas iki tyrimo
7. Sutikimas

Kai pirmą kartą lankysitės mūsų svetainėje, mes parodysime iššokantįjį langą su paaiškinimu apie slapukus. Kai tik spustelėsite „Sutinku“, sutinkate, kad mes naudojame visus slapukus ir papildinius, kaip aprašyta iššokančiajame lange ir šioje slapukų politikoje. Galite išjungti slapukus naudodami savo naršyklę, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali nebeveikti tinkamai.

7.1 Tvarkykite savo sutikimo nustatymus

Dabartinė būsena: atsisakyta
8. Jūsų teisės į asmens duomenis

Su savo asmens duomenimis turite šias teises:

Jūs turite teisę žinoti, kodėl reikalingi jūsų asmens duomenys, kas nutiks su jais ir kiek laiko jie bus saugomi.
Prieigos teisė: Jūs turite teisę susipažinti su savo asmeniniais duomenimis, kurie mums žinomi.
Teisė ištaisyti duomenis: jūs turite teisę papildyti, taisyti, ištrinti ar blokuoti savo asmens duomenis, kai tik norite.
Jei duodate sutikimą tvarkyti savo duomenis, turite teisę atšaukti šį sutikimą ir ištrinti savo asmens duomenis.
Teisė perduoti savo duomenis: jūs turite teisę reikalauti iš duomenų valdytojo visų savo asmens duomenų ir juos visus perduoti kitam duomenų valdytojui.
Teisė prieštarauti: galite prieštarauti duomenų tvarkymui. Mes to laikomės, nebent yra pagrįstų duomenų tvarkymo priežasčių.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis. Peržiūrėkite kontaktinius duomenis šios slapukų politikos apačioje. Jei turite skundą dėl to, kaip mes tvarkome jūsų duomenis, norėtume iš jūsų išgirsti, bet jūs taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai (Duomenų apsaugos tarnybai).
9. Slapukų įjungimas / išjungimas ir ištrynimas

Jei norite automatiškai arba rankiniu būdu ištrinti slapukus, galite naudoti savo interneto naršyklę. Taip pat galite nurodyti, kad tam tikri slapukai gali būti neįdėti. Kitas variantas yra pakeisti interneto naršyklės nustatymus, kad kiekvieną kartą įdėdami slapuką gautumėte pranešimą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šias parinktis, žiūrėkite instrukcijas, pateiktas jūsų naršyklės skyriuje Pagalba.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali neveikti tinkamai, jei visi slapukai bus išjungti. Jei ištrinsite slapukus savo naršyklėje, jie vėl bus įdėti po jūsų sutikimo, kai vėl lankysitės mūsų svetainėse.
10. Kontaktiniai duomenys

Jei turite klausimų ir (arba) komentarų apie mūsų slapukų politiką ir šį pareiškimą, susisiekite su mumis naudodamiesi šiais kontaktiniais duomenimis:

FinanceProperty
Mindaugo g. 14B, LT-03225, Vilnius
Svetainė: http://financeproperty.eu
Paštas: info@financeproperty.eu
Telefono numeris: +370 687 79970

2021 m. Liepos 1 d. Ši slapukų politika buvo sinchronizuota su cookiedatabase.org